Kjo është zeshkania më e bukur me sy të shkruar

Bota e Yjeve

Kjo është zeshkania më e bukur me sy të shkruar

Më: 10 prill 2021 Në ora: 07:30
Kasia

Modelja e njohur, Kasia është shumë e ndjekur në rrjetet sociale.

Bukuroshja me sy të shkruar dhe me format bombastike është gjithashtu themeluesja e një firme veshjesh.

Kasia nuk nguron të ekspozojë trupin në fotot që publikon në Instagram.

Image
Kasia

Asaj gjithashtu i pëlqen të udhëtojë dhe nga vende ku pushon dhuron poza të nxehta.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat