Këtë nuk e keni parë/ Në një mënyrë të veçantë Emina Çunmulaj zbulon gjininë e foshnjës

Bota e Yjeve

Këtë nuk e keni parë/ Në një mënyrë të veçantë Emina Çunmulaj zbulon gjininë e foshnjës

Më: 11 prill 2021 Në ora: 18:35
Emina Çunmulaj

Modelja me prejardhje nga Malësia është femra që gëzon një respekt të madh nga të gjithë shqiptarët.

Ajo gëzon famë të madhe, duke qenë  një nga modelet më të njohura në botë që kanë origjinë shqiptare.

Ajo është nënë e dy vajzave, dhe përmes një imazhi të veçantë tregoi se është sërish në pritje të ëmbël, por që zbuloj edhe gjininë e foshnjës.

Image

Me rroba të personalizuara ku në veshjet e tyre shkruante: Menxi po presim të të shohim, vëllai i vogël, duke zbuluar se gjinia e foshnjës që po e pret është djalë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat