Rihanna ekspozon këmbët joshëse me fustanin e shkurt teksa del për darkë në Los Angelos

Bota e Yjeve

Rihanna ekspozon këmbët joshëse me fustanin e shkurt teksa del për darkë në Los Angelos

Më: 12 prill 2021 Në ora: 10:00
Rihanna

Ajo arrin të komentohet në karrierën muzikore po ashtu me perandoritë e saj të suksesshme të bukurisë dhe modës.

Dhe Rihanna shijoi një pushim të shkurtër nga karriera e saj e zënë ndërsa darkoi në restaurantin The Nice Guy në West Hollywood të shtunën në mbrëmje.

Këngëtarja vendosi në dukje këmbët ndërsa kishte veshur xhaketën e saj të preferuar me një mini-fustan të gjelbër me zbukurime me lule.

Image

Duke tërhequr vëmendjen, sipërmarrësja rriti figurën e saj me këpucë diamanti. Prodhuesi i hiti Umbrella mbuloi flokët e saj me gërsheta në një shami koke me model, ndërsa injektoi pamjen e saj me shumë ngjyra duke përdorur buzëkuq të kuq të ndezur.

Ajo mbante një çantë dore, vathë dhe një përzgjedhje të gjerdanëve prej ari të cilët plotësuan veshjen e saj.

Në lidhjet romatike, biznesmenia aktualisht po takohet me reperin A $ AP Rocky – emri i vërtetë Rakim Mayers.

Gjërat duket se po bëhen shumë serioze në mes të çiftit që nga dhjetori, burime pranë tyre pretenduan se ata kanë qenë të pandashëm pasi shkojnë shumë në njëri-tjetrin.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat