Pozoi me Georginën nga palestra, 10 milion ndjekës u “çmendën” pas fotos së Cristiano Ronaldos

Bota e Yjeve

Pozoi me Georginën nga palestra, 10 milion ndjekës u “çmendën” pas fotos së Cristiano Ronaldos

Më: 13 prill 2021 Në ora: 10:02
Georgina Rodriguez

Futbollisti Christiano Ronaldo dhe e dashura e tij, Georgina Rodriguez janë shfaqur në super formë, teksa pozojnë nga palestra e shtëpisë.

Ylli 36-vjeçar i Juventusit postoi në Instagram fotografinë me të dashurën e tij modele, duke marrë mbi 8 milionë pëlqime dhe afro 50 mijë komente.

27-vjeçarja që njihet për format e saj perfekte dhe për përkushtimin e saj për palestrën, është e dashuruar me yllin e futbollit që nga viti 2016 dhe është nëna e vajzës së tij Alana.

Image

Rodriguez ka treguar se me Ronaldon ra në dashuri me shikim të parë, kur punonte si asistente shitjesh në kompaninë “Gucci”.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat