Të dyja kanë fëmijë me të njëjtin burrë, por ky është raporti ndërmjet Katy Perry dhe Miranda Kerr

Bota e Yjeve

Të dyja kanë fëmijë me të njëjtin burrë, por ky është raporti ndërmjet Katy Perry dhe Miranda Kerr

Nga: Bota sot Më: 14 prill 2021 Në ora: 10:01
Katy Perry dhe Miranda Kerr

Katy Perry bashkë m Miranda Kerr u lidhën në një bisedë direkte në Instagram të martën duke folur për një produkt nga linja e suksesshme e modelet australiane, Kora Organics që ka ndryshuar lëkurën e saj.

Këngëtarja amerikane Katy zbuloi betejën e saj me aknet cistike, por tha se heroi i saj Miranda Kerr me kremen hidratuese Turmeric Gloë ka transformuar plotësisht fytyrën e sja.

Katy e cila tashmë është e fejuar dhe një fëmijë me ish burrin e Mirandës, Orlando Bloom tha se është shumë krenare që fytyra e saj tashmë ka shkëlqim.

Katy Perry u shfaq thuajse fare pa makiazh./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat