Enca Haxhia ngacmon imagjinatën e ndjekësve, publikon foto nga shtrati dhe në plan të parë vë…

Bota e Yjeve

Enca Haxhia ngacmon imagjinatën e ndjekësve, publikon foto nga shtrati dhe në plan të parë vë…

Më: 17 prill 2021 Në ora: 11:57
Enca Haxhia

Enca Haxhia përjetoi një eksperiencë të paharrueshme nga pushimet luksoze në Dubai dhe fotot që ka realizuar në këtë vend duket se nuk kanë fund.

Këngëtarja publikoi ditën e djeshme një imazh në të cilin shfaqej mjaft provokuese.

E veshur me një fustan në ngjyrë jeshile neon, ajo vuri në plan të parë gjoksin bombastik, të cilin ia theksonte dekolteja e hapur.

Image

Artistja i kishte kapur flokët dy gërsheta të gjatë dhe kishte bërë make up, duke theksuar më shumë buzët.

Image

“Kurrë mos e humb ‘fëmijën’ që ke brenda”, shkroi Haxhia krahas postimit.

Image
Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat