Pse Brad Pitt shqetësohej se imazhi i ‘Pretty Boy’ do të ndikonte në karrierën e tij?

Bota e Yjeve

Pse Brad Pitt shqetësohej se imazhi i ‘Pretty Boy’ do të ndikonte në karrierën e tij?

Më: 18 prill 2021 Në ora: 23:17
Brad Pitt

Brad Pitt ishte i shqetësuar për imazhin e tij.

Në një klip shpjegohet fama e aktorit në të cilën tregohet gjendja e tij pas suksesit të “Thelma & Louise” në fillim të karrierës.

“Papritmas ai u bë dikush që qëndronte në ballinë të revistave, dhe të gjithë donin të dinin për jetën e tij shoqërore dhe me kë po dilke”, tha psikologu Cooper Lawrende.

“Ai ishte I shqetësuar për të qenë një djalë tipik dhe simpatik. Ai po kërkonte dicka ndryshe dhe unë mendova : Djal kam një rol për ty” tha drejtori Dominic Sena.

Image

“Unë u takova me Brad dhe doja të investoja në karrierën e tij. E dija që ishte një djalë që do të triumfoj”, përfunduan ata.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat