Rita Ora e ‘zjarrtë’ në setin e ri fotografik, thekson gjoksin në fustanin e kuq

Bota e Yjeve

Rita Ora e ‘zjarrtë’ në setin e ri fotografik, thekson gjoksin në fustanin e kuq

Më: 19 prill 2021 Në ora: 19:55
Rita Ora

Rita Ora ka publikuar fotografi të nxehta në profilin e Instagramit.

Rita Ora njihet si njëra ndër këngëtaret e njohura shqiptare me famë të gjerë ndërkombëtare.

Ajo për momentin po qëndron në Australi prej ku edhe po sjell imazhe dhe video të ndryshme nga përditshmëria por edhe nga jeta profesionale.

Ajo po qëndron në Sidnej për momentin si gjyqtare e “The Voice Australia”.

Së fundi Rita ka publikuar disa fotografi në profilin e Instagramit ku shihet e veshur me një fustan të kuq i cili ka një prerje interesante tek pjesa e gjoksit.

Rita pozoi disa herë për postimet ku edhe shfaqi këndet e saja më të bukura në Instagram, duke shfaqur linjat trupore për tv cilat përflitet mjaft shumë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by RITA ORA (@ritaora)

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat