Rita Ora shumë 'seksi' me fustanin e kuq, hap gjoksin

Bota e Yjeve

Rita Ora shumë 'seksi' me fustanin e kuq, hap gjoksin

Nga: Bota sot Më: 20 prill 2021 Në ora: 09:53
Rita Ora

Ajo kurrë nuk dështon për të marrë vëmendje sa herë shfaqet me një stil të veqantë.

Dhe Rita Ora dukej mahnitëse derisa promovoi këngën e saj të fundit Bang në Instagram.

Këngëtarja 30 vjeqare u shaq me një veshje të zjarrtë portokalli derisa me kamerë kapte fustanin e saj tërheqës.

Rita Ora me këtë fustan ka zbuluar gjoksin e saj të madh derisa qëndronte para pasqyrës./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat