Ronela Hajati merr vëmendje me veshjen teksa pozon nga New York

Bota e Yjeve

Ronela Hajati merr vëmendje me veshjen teksa pozon nga New York

Më: 21 prill 2021 Në ora: 18:21
Ronela Hajati

Këngëtarja njihet për vizitat e saj të shpeshta në qytetin me drita.

Ronela Hajati së fundi ka vizituar New Yorku-n derisa sjelli edhe poza atraktive duke venë në pah figurën e  saj trupore.

Ajo është aktive me postime në rrjete sociale duke ndarë momente të shumta nga jeta e saj profesionale dhe personale teksa sot ka postuar imazhe nga New York-u.

E veshur me një veshje shumëngjyrëshe, artistja shqiptare ka publikuar fotografi nga qendra e qytetit.

‘Humbja jote’, ka shkruar në mbishkrimin e fotografive teksa mori pëlqime dhe komente nga më të ndryshmet.

Theksojmë se, së fundi Ronela ka publikuar albumin e saj ‘Rron’.

Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat