Përmirësohen raportet mes Irina Shayk dhe Bradley Cooper

Bota e Yjeve

Përmirësohen raportet mes Irina Shayk dhe Bradley Cooper

Më: 22 prill 2021 Në ora: 11:14
Irina Shayk

Modelja është e fokusuar në punë kohëve të fundit krahas angazhimit me vajzën e saj, Lea.

Bukuroshja 35-vjeçare ruse pozoi për një set fotografish të reja në Instagram dhe nuk u hutua nga prania kur vogëlushja e saj Lea u përpoq ta tërhiqte afër vetës.

Image

Ishi i Shayk-ut dhe babai ikatër vjeçares, aktori Bradley Cooper, luajti rolin e fotografit të mërkurën duke shkrepur këto imazhe.

Image

Duket se Irina dhe Bradley janë në gjendjen më të mirë që kur i nominuari për Oskar hyri në fotografitë e mahnitëse të Victoria’s Secret duke modeluar me një ansambël Burberry.

Në dy postime, modelja pozoi me pantallona të shkurtra të zeza një pallto leshi avangarde me çizme ngjyrë bezhë.

Image

Veshur me një pamje pa grim, nëna e një fëmije shërbeu një vështrim të mprehtë ndërsa, në një shkrepje, Lea mund të shihet duke u përpjekur të kapë krahun e nënës së saj për të tërhequr vëmendjen e saj.  Shayk ishte e patundur dhe e mbajti pozën perfektë për fotografinë.

‘Ëndrra ime për @ riccardotisci17 @burberry. [emoji i kamerës] nga babi’, shkroi ajo në mbishkrim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat