Rita Ora shfaqe plot stil teksa grimon veten në një dyqan rrobash në Sidnej

Bota e Yjeve

Rita Ora shfaqe plot stil teksa grimon veten në një dyqan rrobash në Sidnej

Më: 23 prill 2021 Në ora: 13:41
Rita Ora

Rita Ora e trajtoi veten me një blerje rrobash të shtrenjta në Sidnej të enjten.

Ylli pop i muzikës britanike 30-vjeçare u pa duke blerë deri në tregun e madh Désordre Boutique në periferi të qytetit të Darlinghurst.

Rita, e cila ka qenë duke e shfrytëzuar kohën më të mirë në Australi përpara paraqitjes së saj në The Voice, dukej se kishte blerë një kostum të zi pantallonash dhe bluza mëndafshi.

Sapo mbërriti në butikun ekskluziv, Rita dukej se kishte ndërruar rrobat e saj sportive dhe atletet në kostumin elegant të pantallonave dhe një palë taka me majë.

Artistja i kishte flokët të stiluara lirshëm rreth shpatullave të saj, dhe u pa duke grimuar në një nga pasqyrat e dyqanit.

Duket se ishte një udhëtim i suksesshëm për blerje, teksa shihet Rita duke kërkuar në raftet e dyqanit këmisha të stilistëve.

Një asistent u pa gjithashtu duke dalë nga butiku me bluza mëndafshi dhe një numër me çanta veshjesh.

Rita ka qenë duke e shfrytëzuar kohën më të mirë në Australi që kur mbërriti në fillim të shkurtit për të filmuar sezonin 2021 të The Voice.

Kohët e fundit ajo shijoi një udhëtim luksoz në Sweven Estate në lumin Hawkesbury, ku ndoqi një lojë futbolli NRL dhe shijoi diellin në Byron Bay.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat