Kylie thotë se po shijon jetën teksa shfaq linjat e bujshme në rroba banje

Bota e Yjeve

Kylie thotë se po shijon jetën teksa shfaq linjat e bujshme në rroba banje

Më: 17 maj 2021 Në ora: 18:58
Kylie Jenner

Ajo shpesh herë poston formën e saj me ton mbresëlënës në mediat e saj sociale.

Dhe të dielën në mëngjes, Kylie Jenner vendosi fizikun e saj tërheqës në ekran të plotë për 233 milion ndjekësit e saj, shkruan Daily Mail.

Postimi i imazheve në media sociale vjen në mëngjes pas një nate feste të rëndë pasi udhëtoi në një largim luksoz me një grup miqsh të saj.

Rroba banjot Kylie i kishte me ngjyrë bezhë, ndërsa iu theksuan tiparet e bujshme trupore.

“Qëllimi im tani është vetën për të jetuar veten”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Postimi i saj mori me qindra komente, fansa të cilët përshkruanin se sa tërheqëse dukej Kylie Jenner në fotografitë e reja.

Image
Image
Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat