Si personazh i dalë nga përrallat/ Kim Kardashian frymëzohet nga natyra për ‘look-un’ e ri, duke përdorur ngjyrën trend të sezonit

Bota e Yjeve

Si personazh i dalë nga përrallat/ Kim Kardashian frymëzohet nga natyra për ‘look-un’ e ri, duke përdorur ngjyrën trend të sezonit

Më: 14 qershor 2021 Në ora: 06:13
Kim Kardashian

E gjelbra është një nga ngjyrat më në trend të këtij sezoni.

Kim Kardashian vendosi të provojë një veshje, tërësisht në nuancat e jeshiles, në një ambient të arreduar me të njëjtën ngjyrë.

Me flokët e derdhura me onde, thonj të gjata dhe kostumin e guximshëm, duket se influencerja është frymëzuar nga natyra për këtë fotosesion.

“Me fat”, shkruan 40-vjeçarja dhe e shoqëron komentin me një lule fatsjellëse tërfili.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat