Jennifer Lopez shfaqet vetëm në rrugë

Bota e Yjeve

Jennifer Lopez shfaqet vetëm në rrugë

Nga: Bota sot Më: 15 qershor 2021 Në ora: 09:54
Jennifer Lopez

Jennifer Lopez u pa e vetme të dielën në mbrëmje kur vazhdoi festimet për ditëlindjen e motrës së saj Lynda Lopez.

Jennifer Lopez nuk ishte e shoqëruar nga i dashuri i saj Ben Affleck.

Ajo mori pjesë në 50 vjetorin e ditëlindjes së motrës së saj, megjithëse ato kishin festuar edhe në ditët e mëparshme.

Aktorja dhe këngëtarja 51 vjeqare tregoi fizikun e saj të përshtatshëm kur arriti në restaurantin Craig në West Hollywood./Bota sot

Image

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat