Victoria Lopyreva, nga Rusia 2018 në Euro 2020 vijon t’i “çmendë” ndjekësit

Bota e Yjeve

Victoria Lopyreva, nga Rusia 2018 në Euro 2020 vijon t’i “çmendë” ndjekësit

Më: 16 qershor 2021 Në ora: 07:37
Victoria Lopyreva

Përsëri ajo, Victoria Lopyreva.

Modelja e bukur ruse kishte qënë në qendër të vëmendjes në verën e vitit 2018 si lezeti i Kupës së Botës dhe ditët e fundit, pas ekipit të saj kombëtar në Euro 2020.

Ajo postoi një foto me shallin e Rusisë.

Image

Tre vjet më parë si sot, Victoria vazhdon t’i çmend ndjekësit me format e saj të mrekullueshme. 

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat