Pasi konfirmoi lidhjen me Kanye West, Irina ‘ngacmon’ imagjinatën me setin e ri fotografik

Bota e Yjeve

Pasi konfirmoi lidhjen me Kanye West, Irina ‘ngacmon’ imagjinatën me setin e ri fotografik

Më: 16 qershor 2021 Në ora: 13:22
Irina Shayk

Irina duket e parezistueshme në fotot e reja.

Irina Shayk ditët e fundit është bërë kryetemë e medieve rozë për shkak të lidhjes me reperin e njohur Kanye West.

Çifti u përfolën prej kohësh për një romancë, që prej ndarjes së reperit nga Kim Kardashian, por u konfirmua vetëm kur iu dolën fotot bashkë në pushime për ditëlindjen e Kanyet.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by irinashayk (@irinashayk)

Derisa ende nuk është deklaruar për këtë lidhje, Irina ndau me ndjekësit fotografi nga fotosesioni i saj i ri, ku vë në fokus këmbët seksi.

Bukuroshja kishte veshur bluzë me dekolte të hapur, ndërsa lidhi flokët lart dhe vendosi vetëm pak grim në fytyrë.

Fotosesioni i ri i Irinës u realizua për “TAMARA MELLON”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by irinashayk (@irinashayk)

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat