E zhveshur, Kim Kardashin na kthen te pasmet

Bota e Yjeve

E zhveshur, Kim Kardashin na kthen te pasmet

Nga: Bota sot Më: 20 qershor 2021 Në ora: 22:52
Kim Kardashian

Ajo rrallë nuk mer shumë vëmendjen.

Dhe Kim Kardashian ishte përsëri reklama e saj e fundit e SKIMS.

Në xhirime, Kim punoi për markën e saj derisa shfaqi kthesat e saj të famshme.

Ajo kishte veshur të brendshme në ngjyrë rozë të zbukuruara me disa aksesorë./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat