Dj i famshëm feston ditëlindjen, shqiptari Ludovik Karrica i pranishëm

Bota e Yjeve

Dj i famshëm feston ditëlindjen, shqiptari Ludovik Karrica i pranishëm

Nga: Maksim Gjoka Më: 23 qershor 2021 Në ora: 23:49
Antoine Konrad, Ludovik Karrica

Antoine Konrad i njohur si DJ më i famshëm jo vetëm në Zvicër por kudo ne evropë sapo ka festuar ditëlindjen.

Ai ka mbledhur miqtë e tij më të mirë në një rreth të ngushtë, ku mësojmë se ka qenë dhe personazhi i njohur shqiptar Ludovik Karrica, i cili është një prej miqve të tij më të mirë.

Antonie DJ kohët e fundit përveç muzikës ka dhe biznese të tij mes tyre dhe një pije të personalizuar.

Image
Antoine Konrad, Ludovik Karrica

Ndërsa artisti shqiptar me plot jetë unike që bën dhe stil pak kohë më parë solli një super projekt muzikor që po pritet mjaft mirë me titull "Rock Yourbody" ku u prezantua me emrin e artit si LK Jackson.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat