Fotografitë e Britney Spears para daljes para gjykatës në Los Angeles

Bota e Yjeve

Fotografitë e Britney Spears para daljes para gjykatës në Los Angeles

Më: 24 qershor 2021 Në ora: 20:28
Britney Spears

Britney duket e përqendruar në stacioni e policisë para se të kërkonte të përfundojë konservatorizmi në betejën kundër babait.

Britney Spears dukej e përqendruar në stacionin e policisë në Los Angeles një ditë para se ajo të thyejë heshtjen e saj në betejën e saj të konservatoritetit kundër babait Jamie, shkruan The Sun.

Ikona e popit u përgatit të fliste në Gjykatën Supreme të Los Anxhelos për herë të parë ndonjëherë të mërkurën në një përpjekje për t’u çliruar nga çështja ligjore 13-vjeçare që kontrollon jetën e saj.

Në fotografitë e marra nga The Sun, Britney, 39 vjeçe, u pa të martën duke dalë nga departamenti i Sherifit të Qarkut Ventura, i cili është afër shtëpisë së saj me 7,4 milionë dollarë Thousand Oaks, CA.

Këngëtarja nuk dukej se ishte me askënd tjetër përveç një truproje ndërsa dilte nga ndërtesa.

Ajo gjithashtu mbante një këmishë të bardhë të rrudhur dhe pak të zbërthyer, por tregoi këmbët me pantallona të shkurtra xhins dhe një triko të gjatë gri.

Sytë e Britney ishin fshehur pas syzeve të diellit ndërsa flokët e saj bjondë ishin tërhequr mbrapa.

Ndërsa largohej nga ambientet, këngëtarja, e njohur për hitin e saj Toxic, u duk se ishte e stresuar dhe kishte një pamje të shqetësuar në fytyrën e saj ndërsa po dilte drejt makinës së saj në pritje.

Ngjarja erdhi një ditë para se këngëtarja të paraqitej në gjykatë të mërkurën mes betejës së saj të konservatoritetit me babanë e saj Jamie Spears.

Paraqitja e Britney në gjyq shënoi herën e parë që ajo u shpreh publikisht kundër konservatoritetit, i cili u zbatua në vitin 2008 pas një serie shkrirjesh publike.

Marrëveshja ligjore parandalon Britneyn që të kontrollojë jetën e saj ose të ketë ndonjë mundësi për pasurinë e saj miliona dollarëshe.

Nën konservatoritetin, jeta e saj dhe pasuria e saj miliona dollarëshe kanë qenë nën mbikëqyrjen e Jamie.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat