Emily Ratajkowski tregon linjat e saj trupore

Bota e Yjeve

Emily Ratajkowski tregon linjat e saj trupore

Më: 25 korrik 2021 Në ora: 17:37
Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski ndau një pamje seksi që ndau gjatë udhëtimit të saj në Bregun e Amalfi të shtunën.

Modelja 30-vjeçare, e cila po pushon në Itali me burrin e saj Sebastian Bear-McClard dhe djalin e tyre Sylvester, vendosi një pamje joshëse ndërsa pozonte me bikini të pakta, shkruan Daily Mail.

“Inamorata woman”, shkroi Emily në mbishkrim, duke treguar që rrobat e banjës ishin të linjës së saj të modës Inamorata.

Image

Ratajkowski ishte fotografuar nga prapa ndërsa ajo shfaqi të pasmet saj të hijshme dhe këmbët e tonifikuara në fundet e bikini të Inamorata në Las Olas.

Image

Fundet e bikini ishin të lidhura në njërën anë të ijeve të yllit të Gone Girl. Pjesa e sipërme dhe fundet e Emily ishin të dyja në ngjyrën Pink Shaffron Check të Inamorata.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat