Emily Ratajkowski me bikine të 'imëta'

Bota e Yjeve

Emily Ratajkowski me bikine të 'imëta'

Nga: Bota sot Më: 26 korrik 2021 Në ora: 09:42
Emily Ratajkowski

Ajo ka qenë duke marrë rreze dielli me bashkëshortin e saj në Itali, Sebastian Bear McClard dhe djalin e tyre Sylvester.

Dhe Emily Ratajkowski u shfaq me bikine leopardi, duke treguar figurën e saj, derisa pushonte në plazh të dielën.

Modelja 30 vjeqare në cdo pëllëmbë u shfaq me djalin e saj e mbështjellë me një peshqir në krahët e saj.

Ajo kishte veshur një palë bikine shumë të shkurtëra derisa zhytej në ujë./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat