I kap të pasmet, Ermal Hoxha dhe Rezarta skena të nxehta gjatë pushimeve

Bota e Yjeve

I kap të pasmet, Ermal Hoxha dhe Rezarta skena të nxehta gjatë pushimeve

Më: 29 gusht 2021 Në ora: 09:03
Ermal Hoxha dhe Rezarta Shkurta

Ermal Hoxha dhe Rezarta Shkurta po kalojnë disa ditë pushime në Kretë të Greqisë.

Derisa këngëtarja nuk ka ngurruar të ndajë foto nga momentet e bukura që po kalojnë pranë njëri-tjetrit.

Së fundmi ajo ka tërhequr vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me një foto që provokuese, ku shihet e veshur me bikini e shtrirë në shezlon dhe bashkëshorti i saj Ermali po i prek të pasmet.

“Naaa oreee. Ça i bën çupës”, ka shkruar Rezarta në mbishkrimin e fotos.

Image
Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat