Arbenita Ismajli tregon linjat tërheqëse të trupit, në imazhet e reja në Instagram

Bota e Yjeve

Arbenita Ismajli tregon linjat tërheqëse të trupit, në imazhet e reja në Instagram

Më: 13 shtator 2021 Në ora: 21:37
Arbenita Ismajli

Arbenita Ismajli është një prej nënave më joshëse të ‘shoubizit’ shqiptar.

Modelja bukuroshe pak muaj më parë u bë nënë për të parën herë dhe tashmë ka arritur që t’i rikthejë linjat trupore.

Bukuroshja ka shfaqur format e tonifikuara në disa imazhe që ka sjellë së fundi në llogarinë e Instagramit. E veshur në një fustan të ngushtë që ia theksonte format, Arbenita dukej më tërheqëse se asnjëherë më parë.

Image

Modelja që ndiqet nga më shumë se 600 mijë ndjekës, pranoi komente të shumta nga fansat e saj.

Rikujtojmë që Arbenita është e martuar me reperin, Fero, çifti janë bërë prindër të një vajze në prill të këtij viti.

Image

Ndërkohë, ata së fundmi shijuan pushimet në Mal të Zi, nga ku postuan imazhe të ndryshme familjare.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat