Veshja misterioze e Kim Kardashian në Met Gala

Bota e Yjeve

Veshja misterioze e Kim Kardashian në Met Gala

Nga: Bota sot Më: 14 shtator 2021 Në ora: 09:31
Kim Kardashian

Met Gala mund të ketë përfunduar, mirëpo festat sapo kanë filluar.

Dhe duket se është vendi ideal ku duhet të shfaqen Kim Kardashian dhe motra e saj modele, Kendall Jenner.

Kardashian u shfaq me një veshje të hollë elastike dhe një maskë të zezë për sytë.

Ajo kishte zgjedhur një veshje të zezë për tu mbuluar tërësisht./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat