Lucy Watson ndan momente nga dasma

Bota e Yjeve

Lucy Watson ndan momente nga dasma

Më: 16 shtator 2021 Në ora: 17:59
Lucy Watson

Lucy Watson dhe James Dunmore kanë lidhur kurorë në Kefalonia në Greqi, para familjes dhe miqve të tyre.

Ish ylli i Made In Chelsea ndau një fotografi nga dasma e saj në një darkë romantike të mërkurën mbrëma.

Ajo kishte zgjedhur një veshje interesante për dasmën e saj.

Një palë pantollona të bardhë e bluzë ngjyrë ari dhe një pëlhurë të bardhë kishte zgjedhur ajo./Bota sot

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat