Me fustan të hapur tek pjesa intime Lindsey Pelas shfaqet joshëse rrugëve të New Yorkut

Bota e Yjeve

Me fustan të hapur tek pjesa intime Lindsey Pelas shfaqet joshëse rrugëve të New Yorkut

Më: 17 shtator 2021 Në ora: 13:00
Lindsey Pelas

Lindsey Pelas padyshim është një nga femrat më joshëse në botë.

Ajo ka tetë milion ndjekës në instagram dhe padyshim që po ashtu është një nga femrat më të dashura.

Me linjat trupore ajo përherë tërheqë vëmendje, teksa në imazhet e fundit që ka postuar në profilin e saj në instagram u shfaq veshur me një fustan të zi të hapur deri tek pjesa intime.

Ajo ka treguar se fotot janë realizuar në Neë York, 10 minuta para partys së Met Gala.

Image

“Ne i bëmë këto në rrugët e NY në 10 minuta para një Met Gala”, ka shkruar ajo krahas imazheve.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat