Fustani elegant i Penelope Cruz merr gjithë vëmendjen

Bota e Yjeve

Fustani elegant i Penelope Cruz merr gjithë vëmendjen

Nga: Bota sot Më: 17 shtator 2021 Në ora: 18:32
Penelope Cruz

Ajo mori cmimin si 'Aktorja më e mirë' në paraqitjen e saj në filmin e Madres Paralelas gjatë përmbylljes së ceremonisë të Festivalit të Filmit në Venecia.

Dhe për të marrë ende vëmendje për një nga projektet e saj të fundit, Penelope Cruz ishte e ftuara e nderit në premierën e Festivalit të Filmit në San Sebastian të mbajtur në Spanjë.

Aktorja kishte gjithë vëmendjen drejt saj gjatë ngjarjes së organizuar në teatrin Victoria Eugenia.

Ajo kishte zgjedhur një fustan të bardhë elegante dhe një palë taka./Bota sot

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat