Rita Ora shfaq stilin e saj pa të meta

Bota e Yjeve

Rita Ora shfaq stilin e saj pa të meta

Nga: Bota sot Më: 21 shtator 2021 Në ora: 10:01
Rita Ora

Ato treguan sensin e veshjeve të tyre gjatë javës së kaluar në New York Fashion Week.

Por Rita Ora dhe Ashley Benson vazhduan ta bëjnë këtë edhe dje gjatë darkës të së hënës.

Këngëtarja u shfaq me një korset interesant dhe pantollona ngjyrë të errët.

Ndërkaq ylli i Pretty Little Liars u shfaq me një veshje në lëkurë të zezë./Bota sot

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat