Kejvina ka një përgjigje epike ndaj ndjekësit që përdori fjalor të ndytë ndaj saj

Bota e Yjeve

Kejvina ka një përgjigje epike ndaj ndjekësit që përdori fjalor të ndytë ndaj saj

Më: 27 shtator 2021 Në ora: 20:33
Kejvina Kthella

Kejvina Kthella është një nga modelet më të bukura në vend.

Fillimisht mori famë duke u shfaq përkrahë Ermal Mamaqit si velinë e më tutje vazhdoi modelimin edhe në Itali.

Ajo është një nga femrat shqiptare më të ndjekura e natyrisht edhe më të përfolura në showbiz.

Image

Së fundmi, Kejvina ka reaguar ndaj lajmit për vajzën 17 vjeccare nga Fushë Kruja e cila u abuzua nga 6 persona dhe ende po përjeton tmerrin pasi dy prej tyre dolën nga burgu dhe e kanë përdhunuar sërish.

Ajo u shpreh e habitur ndaj rastit e sidomos ndaj masave neglizhence të shtetit ku pasi bëri denoncim në polici e kishin cilësuar si të sëmurë mendore dhe i kishin thënë të ikte nga vendi.

Image

Kejvina nuk u ndal së kritikuari, por dikujt i hyri në nerva the e ofendoi rëndë e cila nuk përtoi ta ndante me ndjekësit e saj.

Image

“Goca duhet te jeni te ndershme qe mos t’ju perdhunojne sipas ketij burrit te nanes vet”, shkroi Kejvina duke iu përgjigjur ndjekësit.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat