Irina Shayk në të zeza, duket shumë elegante

Bota e Yjeve

Irina Shayk në të zeza, duket shumë elegante

Nga: Bota sot Më: 27 shtator 2021 Në ora: 22:16
Irina Shayk

Irina Shayk u duk shumë elegante teksa doli në ditën e fundit të Javës së Modës në Milano të hënën.

Supermodelja dukej sensacionale kur doli nga hoteli i saj e veshur me një këmishë të zezë dhe vija të zeza dhe pantollona që përputheshin.

Ajo kishte veshur një palë këpucë lëkure dhe një qantë lëkure që mbante në duarë me një zinxhir të gjatë.

Ajo kishte kombinuar edhe syzet edhe maskën me veshjen e saj të zezë./Bota sot

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat