Kylie Jenner shfaq linjat ‘vrasëse’ me bikini të vogla të kuqe, ndërsa fansat mendojnë se ajo po pret një djalë

Bota e Yjeve

Kylie Jenner shfaq linjat ‘vrasëse’ me bikini të vogla të kuqe, ndërsa fansat mendojnë se ajo po pret një djalë

Më: 28 shtator 2021 Në ora: 10:20
Kylie Jenner

Shtatzëna Kylie Jenner tregoi format e saj vrasëse me bikini të vogla të kuqe, ndërsa fansat vazhdojnë të jenë të bindur se ajo po pret një djalë.

24-vjeçarja njoftoi në fillim të këtij muaji se ishte shtatzënë me fëmijën e saj të dytë pas disa javësh spekulimesh nga fansat, shkruan Daily mail.

Kylie dukej mahnitëse në një video kthyese para se të ishte shtatzënë, e veshur me bikini të vogla të kuqe.

Image

Rrobat e banjës të gjalla, nga koleksioni i saj, u ngjitën në çdo kthesë të saj, ndërsa ajo tregoi dekoltenë e saj mbresëlënëse në pjesën e sipërme të gjysmës.

Rrobat e saj të banjës i bënin qejfin edhe barkut të saj tepër të sheshtë. Ylli nxori numrin e veshur me një sarong të lezetshëm.

Postimi erdhi pasi Kylie bindi fansat se ajo do të ketë një djalë pasi pozoi me një rroba banje ngjyrë blu.

Në një fotografi për të promovuar koleksionin e saj të ri Kylie Baby që do të nisë nesër, ylli i realitetit u përqafua me vajzën e saj 3-vjeçare, Stormi, ndërsa ishte ulur në një shtrat të reve.

Image

Dyshja nënë-bijë mbanin rroba banje të përshtatshme pastel me Kylie veshur me një copë blu të kaltër, dhe vogëlushi me një kostum rozë për fëmijë.

Kylie shikoi kamerën, duke e mbuluar fytyrën e adhurueshme të Stormit, ndërsa e vogla mbante buzët duke shikuar nga ana.

Image

Alumina Keeping Up With the Kardashians habiti fansat kur ajo njoftoi se ishte shtatzënë me fëmijën e saj të dytë me të dashurin Travis Scott, i cili është babai i Stormi.

Besohet se fëmija i tyre i dytë do të lindë në fillim të vitit të ardhshëm.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat