Kim Kardashian sjellë një pamje ‘bombastike’ teksa pozon në bikinit tanga në Malibu

Bota e Yjeve

Kim Kardashian sjellë një pamje ‘bombastike’ teksa pozon në bikinit tanga në Malibu

Më: 28 shtator 2021 Në ora: 10:23
Kim Kardashian

Kim Kardashian shfaqi një shfaqje shumë të jashtëzakonshme ndërsa lundronte në plazhet e Malibu me bikini të stilit tanga dje në Malibu.

Ylli i realitetit, 40 vjeç, vendosi kthesat e saj në pjesën e përparme dhe në qendër në një copë të zezë pa rrip, ndërsa spërkatte rreth ujit me shoqen dhe ish -ndihmësen e saj Stephanie Shepherd.

Gratë i shfaqën trupat e bikinit në shfaqje të plotë teksa ecnin zbathur nëpër valët e përplasura para se të shtriheshin në rërë dhe të bënin selfie.

Image

Kim ishte një pamje për të parë në dy pjesët e saj seksi, e cila la shumë pak nga imagjinata e saj kur ajo u ul në tokë. Ylli i realitetit i mbuloi flokët e saj të korbit të rrjedhshëm me një kapelë bejsbolli ndërsa mbrojti sytë me një palë syze dielli me ngjyrë metalike.

Ndjesia televizive zakonisht e ndezur duket se hoqi rutinën e grimit për ditën me tiparet e saj natyrisht të bukura në ekran të plotë. Stephanie dukej mahnitëse edhe me bikini të zeza me pjesën e poshtme asimetrike dhe rripin e spagetit që shkëlqente shumë nën gjoks.

Image

Kim sigurisht që dukej paqësore teksa zhyti gishtërinjtë e këmbëve në ujë para se të shëtiste zbathur përgjatë rërës.

Zonjat përfundimisht u kthyen në peshqirët e tyre, ku u shtruan dhe bënë një selfie duke përdorur një aparat të vogël Stephanie të mbajtur në krahë.

Image

Kim u ngrit për kamerën ndërsa shoqja e saj buzëqeshi drejt pajisjes. Pasi gratë mbaruan atë ditë, ata mblodhën gjërat e tyre dhe u nisën nga plazhi.

Kim e mbuloi trupin e saj me një palë pantallona të shkurtra të zeza të motoçikletës Balenciaga, ndërsa Stephanie u vesh me një triko me vija të paqarta.

Ylli i realitetit e bëri rrugën e saj përmes rërës duke veshur çipa, ndërsa shoku i saj zgjodhi rrëshqitje.

Image

Shepherd ishte asistenti personal i Kim dhe përfundimisht Zyrtari Kryesor Operativ i të gjitha markave Kardashian West nga 2013 në 2017, para se ajo të lirohej.

Në dramën që u zhvillua në Keeping Up With The Kardashians, Steph i kishte besuar motrës Kourtney Kardashian se ajo ndihej “e papërmbushur në drejtim të karrierës”, e cila përfundimisht iu kthye themeluesit të KKW Beauty, duke nxitur një dialog.

“Unë i thashë,” Unë të dua shumë, si një motër, dhe kjo bisedë është vërtet e vështirë për mua. Por unë thjesht mendoj se ju keni tejkaluar pozicionin tuaj këtu, “tha Kim për bisedën e tyre në emision.

Image

“Ajo ishte si,” Unë e kuptoj plotësisht dhe ju respektoj plotësisht dhe ju më keni mësuar gjithçka. Unë jam shumë mirënjohëse dhe kam qenë me ju për pesë vjet, “vazhdoi ajo të shpjegojë në një telefonatë në Koha.

Steph dhe Kim dukej se rindezën miqësinë e tyre në vitin 2019 dhe të dy e kishin bërë të qartë se megjithëse gjërat nuk funksionuan profesionalisht, “nuk kishte asnjë grindje”.

Ajo vazhdon të jetë pjesë e rrethit të saj të ngushtë të saj dhe Kourtney, së fundmi duke u shfaqur në disa fushata SKIMS dhe gjithashtu duke shërbyer si kolumniste për POOSH.

Shepherd vazhdoi në bashkë-themelimin e Future Earth-një ndryshim klimatik jofitimprurës-dhe po takon shefin e përmbajtjes të Apple Music Larry Jackson, i cili është gjithashtu një mik i Kanye West.

Fjalë kyçe Kim Kardashian bukura poza 40 vjeç Kim Kardashian shfaqi një shfaqje shumë të jashtëzakonshme ndërsa lundronte në plazhet e Malibu me bikini të stilit tanga dje në Malibu. Ylli i realitetit vendosi kthesat e saj në pjesën e përparme dhe në qendër në një copë të zezë pa rrip ku u shtruan dhe bënë një selfie duke përdorur një aparat të vogël Stephanie të mbajtur në krahë. Kim u ngrit për kamerën ndërsa shoqja e saj buzëqeshi drejt pajisjes. Pasi gratë mbaruan atë ditë ata mblodhën gjërat e tyre dhe u nisën nga plazhi. Kim e mbuloi trupin e saj me një palë pantallona të shkurtra të zeza të motoçikletës Balenciaga ndërsa Stephanie u vesh me një triko me vija të paqarta. Ylli i realitetit e bëri rrugën e saj përmes rërës duke veshur çipa ndërsa shoku i saj zgjodhi rrëshqitje. Shepherd ishte asistenti personal i Kim dhe përfundimisht Zyrtari Kryesor Operativ i të gjitha markave Kardashian West nga 2013 në 2017 para se ajo të lirohej. Në dramën që u zhvillua në Keeping Up With The Kardashians Steph i kishte besuar motrës Kourtney Kardashian se ajo ndihej “e papërmbushur në drejtim të karrierës” e cila përfundimisht iu kthye themeluesit të KKW Beauty duke nxitur një dialog. “Unë i thashë ” Unë të dua shumë si një motër dhe kjo bisedë është vërtet e vështirë për mua. Por unë thjesht mendoj se ju keni tejkaluar pozicionin tuaj këtu “tha Kim për bisedën e tyre në emision. “Ajo ishte si ” Unë e kuptoj plotësisht dhe ju respektoj plotësisht dhe ju më keni mësuar gjithçka. Unë jam shumë mirënjohëse dhe kam qenë me ju për pesë vjet “vazhdoi ajo të shpjegojë në një telefonatë në Koha. Steph dhe Kim dukej se rindezën miqësinë e tyre në vitin 2019 dhe të dy e kishin bërë të qartë se megjithëse gjërat nuk funksionuan profesionalisht “nuk kishte asnjë grindje”. Ajo vazhdon të jetë pjesë e rrethit të saj të ngushtë të saj dhe Kourtney së fundmi duke u shfaqur në disa fushata SKIMS dhe gjithashtu duke shërbyer si kolumniste për POOSH. Shepherd vazhdoi në bashkë-themelimin e Future Earth-një ndryshim klimatik jofitimprurës-dhe po takon shefin e përmbajtjes të Apple Music Larry Jackson i cili është gjithashtu një mik i Kanye West.
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat