Arbenita thekson linjat trupore

Bota e Yjeve

Arbenita thekson linjat trupore

Më: 14 tetor 2021 Në ora: 08:31
Arbenita Ismajli

Modelja bukuroshe ka pozuar për Instagram.

Arbenita Ismajli, cilësohet si njëra ndër modelet shqiptare më të bukura.

Ajo është e njohur për bukurinë natyrale,teksa edhe është mjaft aktive në rrjete sociale prej ku edhe poston imazhe apo video me partnerin e saj teksa janë një ndër çiftet më të përfolura në showbizin shqiptar.

Image

Modelja e njohur së fundi mori vëmendjen e ndjekësve me paraqitjen e fundit, duke treguar format e saj trupore të pabesueshme me veshjen e ngushtë me ngjyra neutrale, pantallona ngjyrë kafe dhe bluzë të bardhë.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat