Bëri ndërhyrje në gjoks, Kida pa fije turpi pozon në veshje të tejdukshme

Bota e Yjeve

Bëri ndërhyrje në gjoks, Kida pa fije turpi pozon në veshje të tejdukshme

Më: 15 tetor 2021 Në ora: 12:43
Kida

ëngëtarja ka befasuar me ndryshimin e saj në dukje.

Kida, mauj e fundit është zbuluar se ka bërë ndërhyrje në gjoks.

E kjo gjë po vërehet dukshëm tashmë në fotografitë që ajo zgjedh t’i publikojë në rrjete sociale e cila po tregon hapur ndryshimin e saj.

Image

Ndërkohë në imazhet e publikuara nga Kida, mund të lexojmë komente të ndryshme teksa edhe fansat dhe ndjekësit e kanë dalluar këtë ndryshim të artistes shqiptare.

Image

Ndryshe, përveç gjoksit nuk dihet nëse Orhidea Latifi ka zgjedhur të bëjë tjera ndërhyrje.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat