Fjolla Morina krejtësisht ndryshe në fotot e fundit

Bota e Yjeve

Fjolla Morina krejtësisht ndryshe në fotot e fundit

Më: 16 tetor 2021 Në ora: 10:18
Fjolla Morina

Këngëtarja ka qëndruar disa ditë në burg muajt e kaluar.

Kjo pasi u dënua për shkak të gjetjes së armëve në makinë.

Megjithatë, ajo arriti të dal nga burgu e cila tashmë po shihet aktive me postime ku edhe po qëndron më shumë me familjen e saj.

Sapo ka ndarë fotografi të reja e cila ka kaluar kohë me vajzën, ndërkohë vëmendjen e marrin edhe fotot e Fjolla Morinës.

E veshur me veshje lëkure me ngjyrë të zezë i shihen këmbët shumë më të dobët se Fjolla që e kemi njohur më parë.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat