Kourtney dhe Travis janë zyrtarisht të fejuar! Fotot nga ceremonia, unaza dhe propozimi

Bota e Yjeve

Kourtney dhe Travis janë zyrtarisht të fejuar! Fotot nga ceremonia, unaza dhe propozimi

Më: 18 tetor 2021 Në ora: 11:46
Kourtney dhe Travis

Travis Barker dhe Kourtney Kardashian po ecin me hapa të shpejtë në dashurinë e tyre, duke e çuar marrëdhënien në një nivel tjetër.

Çifti janë bashkë prej rreth nëntë muajsh dhe dje u fejuan. Barker i propozoi Kourtney-t në Montecito, Kaliforni, gjatë fundjavës.

Një plazhist kapi momentin kur Travis Barker u ul në gjunjë dhe i kërkoi partneres të ishte gruaja e tij. I rrethuar nga një numër i madh trëndafilash të kuq dhe qirinj të bardhë, Travis bëri pyetjen e madhe, së cilës Kourtney iu përgjigj me “Po”.

Kardashian konfirmoi lajmin dje në mbrëmje, duke postuar dy fotografi nga propozimi në Instagramin e saj.

"Përgjithmonë," e mbishkroi ajo postimin.

Vajza 15-vjeçare e muzikantit, Alabama, ndau gjithashtu disa fotografi nga mbrëmja speciale.

"Shumë e lumtur për ju të dy. Ju dua të dyve!” shkroi ajo.

Kim Kardashian ishte gjithashtu atje për të festuar me motrën e saj dhe kunatin e ardhshëm. Ajo ndau një foto të unazës mahnitëse të Kourtney-t. Unaza, e cila ka një diamant të madh në formë ovale, duket çuditërisht e ngjashme me atë që Kanye West i dha Kim-it kur i propozoi në vitin 2013.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat