Dua Lipa pa sytjena, mburret me gjoksin e saj

Bota e Yjeve

Dua Lipa pa sytjena, mburret me gjoksin e saj

Nga: Bota sot Më: 18 tetor 2021 Në ora: 14:53
Dua Lipa

Dua Lipa ka ngritur temperaturat kur u shfaq në Instagram të dielën me disa fotografi gjatë një nate në Londër me pronaren e markës së rrobave të banjos, Sarah Lysander.

Këngëtarja tregoi pasurinë e saj me një palë sytjena ngjyrë portokalli dhe të zeza.

Ajo mburrej me veshjen e saj me dantella dhe pantollonat në ngjyrë të njëjtë.

Ajo kishte mbledhur flokët e saj mbrapa të zeza, ndërsa nuk kishte vënë makiazh./Bota sot

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat