Beatrix Ramosaj nuk i ndal pozat në bikinit e vogla

Bota e Yjeve

Beatrix Ramosaj nuk i ndal pozat në bikinit e vogla

Më: 18 tetor 2021 Në ora: 19:43
Beatrix Ramosaj

Bukuroshja ka publikuar fotot joshëse në rrjete sociale.

Beatrix njihet për bukurinë e saj magjepsëse, e cila është mjaft aktive në rrjetet sociale ku nuk mungojnë imazhe nga më të ndryshmet.

Këngëtarja erdhi në formë të mahnitshme teksa ka befasuar fansat me paraqitjen e saj në veshje të paktë.

Beatrix ndau pamje të linjave trupore ku theksoi barkun e sheshtë në të brendshme ngjyrë bardh dhe zi.

Image

Imazhet u komentuan pozitivisht nga ndjekësit e këngëtares, e cila mori poza atraktive për kamerën.

Image
Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat