Maya Jama tregon figurën e saj fenomenale me bikini

Bota e Yjeve

Maya Jama tregon figurën e saj fenomenale me bikini

Më: 19 tetor 2021 Në ora: 00:30
Maya Jama

Maya Jama dërgoi temperatura të larta teksa trajtonte ndjekësit e saj në Instagram me një selfie marramendëse pasqyre të dielën.

Gjatë një pushimi të zhytur në diell në një vend misterioz, personaliteti i TV-së, 27 vjeç, shfaqi kornizën e saj për t’u patur zili në një bikini marramendëse rozë dhe të verdhë.

Duke paraqitur një stuhi me dorën e saj mbi kokën e saj, ajo mbante flokët e saj të mrekullueshëm ngjyrë kafe në kaçurrelat e tyre natyrale dhe mbante sytë për kamerën.

Ajo e mbishkroi shkrepjen mahnitëse, ‘Nina natyrale’, ndërkohë që bëhej make-up falas për të shfaqur bukurinë e saj natyrore.

Sipërmarrësja e kujdesit të lëkurës ishte e sigurtë se do t’i kthente të gjelbër fansat e saj nga zilia ndërsa ajo filmoi veten duke u rrotulluar jashtë para një vendi idilik.

Duke klikuar gishtat e saj dhe duke luajtur me flokët e saj, ajo e zmadhoi kamerën në detin e kristaltë, ndërsa një pistë e ftohtë R&B luante në sfond.

Image
Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat