Brooklyn Beckham dhe e fejuara e tij pozojnë lakuriq para pasqyrës, çifti mbulon pjesët intime me…

Bota e Yjeve

Brooklyn Beckham dhe e fejuara e tij pozojnë lakuriq para pasqyrës, çifti mbulon pjesët intime me…

Më: 20 tetor 2021 Në ora: 12:30
Brooklyn Beckham dhe e fejuara e tij

Djali i Victoria dhe David Beckham, Brooklyn, publikon shpesh në rrjete sociale imazhe dhe video me të fejuarën e tij, Nicola Peltz. Së fundmi, dyshja vendosi të realizojë disa “selfie” para pasyrës së tualetit.

26-vjeçarja u shfaq totalisht e zhveshur, ndërkohë që 22-vjeçari mbante vetëm një peshqir në pjesën e poshtme. Modelja fshihet pas partnerit të saj për të mbuluar pjesët intime. Në një tjetër fotografi, Nicola shihet me një peshqir në kokë, ndërkohë që gjoksin e mbulon me duar.

Gruaja e jetës sime”, shkroi Brooklyn krahas fotove, ndërsa Nicole ia ktheu “Të dua me të vërtet!”.

Para pak muajsh, Nicola krijoi dy varëse me dhëmbët e tyre të pjekurisë, të cilat ishin të bëra prej ari.

Image

“I bëra dhëmbët e pjekurisë varëse. Brooklyn Beckham, ti je shoku im më i mirë”, shkroi Nicola krahas fotos.

Brooklyn publikoi vetë një Instastory, pasi mori varësen, duke e cilësuar atë si “dhuratën më të mirë”.

Image

Dhurata më e mirë nga shoqja ime më e mirë dhe nga e fejuara ime më e mirë, Të dua si i çmendur. Je gjëja më e mirë që më ka ndodhur ndonjëherë. Të dua!”, vazhdoi më tej djali i Victoria dhe David Beckham.

Image

Dyshja e famshme kanë pothuajse një vit që janë fejuar dhe kanë planifikuar të zhvillojnë dy ceremoni martesore.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat