Oriola Marashi filmon trupin e bujshëm

Bota e Yjeve

Oriola Marashi filmon trupin e bujshëm

Më: 20 tetor 2021 Në ora: 16:16
Oriola Marashi

Modelja e njohur shqiptare ka publikuar disa pamje në Instastory.

Oriola Marashi njihet si njëra nga modelet e njohura shqiptare, e cila njihet për linjat e bujshme trupore.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale prej ku edhe sjell video apo fotografi nga përditshmëria duke joshur ndjekësit.

Së fundi Oriola postoi disa video në Instastory ku shfaqe me veshje më të thjeshtë se zakonisht, ndonëse ende dukej mjaft atraktive.

Ajo tregoi këndet më të mira të saja duke pozuar për kamerën plot sharm.

Image
Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat