Reperi shqiptar paralajmëron këngën e re, një dedikim për partneren e tij

Bota e Yjeve

Reperi shqiptar paralajmëron këngën e re, një dedikim për partneren e tij

Më: 20 tetor 2021 Në ora: 22:32
Arbenita Ismajli

Fero ka paralajmëruar këngën e tij më të re që mban titullin “Bella”. Në një postim në rrjete sociale, reperi konfirmoi se projekti do të publikohet brenda pak ditësh. Mirëpo, së fundmi është mësuar se kënga do të jetë një dedikim për bashkëshorten e tij, Arbenita Ismajlin.

Afterparty.al ka mësuar se pjesë e këngës së reperit nga Gjilani do të jetë dhe Arbenita. Kujtojmë që dyshja u bënë prindër për herë të parë pak muaj më parë. Ata mirëpritën një vajzë, që e pagëzuan me emrin Nina.

Kohët e fundit, Fero ka zbuluar se po punon disa projekte të reja në gjuhën angleze me synim tregun ndërkombëtar.

Image
Fero, Arbenita Ismajli

“Disa projekte në gjuhën angleze janë rrugës, kjo ishte ëndrra ime gjatë gjithë jetës sime dhe jam gati të punoj shumë për ëndrrat e mia, duke filluar një karrierë të re në Shtetet e Bashkuara”, tha ai.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat