Eni Koçi humbet plot 9 kilogramë

Bota e Yjeve

Eni Koçi humbet plot 9 kilogramë

Më: 21 tetor 2021 Në ora: 13:06
Eni Koçi

Eni Koçi është një ndër artistet shqiptare, që përveç talentit të saj në muzikë, ka marrë gjithmonë një vëmendjen të veçantë përsa i përket paraqitjes së saj fizike.

Vitet e fundit ajo ka qenë mjaft e përkushtuar ndaj palestrës, gjë që e ka treguar herë pas here për fansat e saj.

Ndërkohë së fundmi, Eni ka bërë të ditur se ka arritur që të humbasë plot 9 kilogramë, ndërkohë që ka shtuar se është sërish në dietë.

 “-9 kilogramë por sërish në dietë”, ka shkruar ajo në InstaStory. 

Pas këtij postimi, fansat padyshim që kanë qenë kurioz të dinë sa është pesha e saj aktuale, mirëpo Eni mesa duket nuk ka preferuar që të bëjë publike detaje të tjera.

Image
Insta
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat