Me fustanin transparent dhe pa sytjena, modelja tregon komplet gjoksin

Bota e Yjeve

Me fustanin transparent dhe pa sytjena, modelja tregon komplet gjoksin

Nga: Bota sot Më: 21 tetor 2021 Në ora: 22:45
Winnie Harlow

Winnie Harlow mori pjesë në ditëlindjen e Doja Cat në restaurantet e Los Angelos, në Catch dhe Dalilah të mërkurën.

Supermodelja ngriti temperaturat kur shkëlqeu me një veshje pa sytjena.

Ajo u shfaq me veshjen transparente ngjyrë jeshile dhe kafe duke treguar trupin e saj.

Me këtë veshje të kombinuar, modelja tregoj trupin e tonifikuar dhe belin e saj të hollë, duke vënë edhe një kapelë në pëlhurë argjendi./Bota sot

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat