Nora Istrefi si lë vend imagjinatës me pozën në bikini

Bota e Yjeve

Nora Istrefi si lë vend imagjinatës me pozën në bikini

Më: 22 tetor 2021 Në ora: 17:38
Nora Istrefi

Këngëtarja ka shkruar se po i mungon vera.

Nora Istrefi, ndau një imazh në storien e saj në Instagram e veshur vetëm në bikini.

Këngëtarja shihet se ka qenë në pushime dhe ka shkruar se po i mungojnë ato.

Image

Nora duket e mrekullueshme me bikini teksa i ka shtuar dukjes një palë syze dhe vathë.

Ndryshe, Nora Istrefi po shihet aktive me postime në rrjete sociale.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat