Adriana poston foto të reja, por ky koment i ndjekësit nuk do t’i pëlqejë aspak

Bota e Yjeve

Adriana poston foto të reja, por ky koment i ndjekësit nuk do t’i pëlqejë aspak

Më: 23 tetor 2021 Në ora: 19:55
Adriana Matoshi

Adriana Matoshi ka publikuar disa foto të reja në Instagram.

Aktorja dhe deputetja është mjaft aktive në rrjetet sociale ku tregon përditshmërinë e saj.

Jo rrallë herë merr vëmendje me postimet në instagram për të cilat edhe komentohet shumë nga ndjekësit e saj.

Ajo shpesh përballet edhe kritika të shumta sa i përket jetës profesionale si deputete.

Derisa sot njëri nga ndjekësit ia ka përplasur fytyrës se e pëlqen si aktore por jo si deputete.

“Aktore e përkryer, deputete e tmerrshme” i tha ai në imazhet që postoi sot deputetja Matoshi.

Ndryshe, Adriana përballet edhe me kritikat e shumta sa i përket jetës private, për shkak të lidhjes me futbollistin Keith.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat