Nuk kanë të ndalur “incidentet” në BBV/ Aktores Arjola Demiri i del gjoksi në pishinë!

Bota e Yjeve

Nuk kanë të ndalur “incidentet” në BBV/ Aktores Arjola Demiri i del gjoksi në pishinë!

Më: 25 tetor 2021 Në ora: 09:40
Arjola Demiri

Një tjetër “incident” ka ndodhur në shtëpinë e “Big Brother Vip” pasditen e sotme ku aktorja Arjola Demiri ka nxjerrë aksidentalisht një pjesë intime të trupit të saj.

E veshur me bikini dhe teksa shijonte rrezet e diellit në pjesën e pishinës në shtëpi, aktorja ka ekspozuar një pjesë intime të trupit.

Teksa fliste me banorët e duke bërë gjestikulacione me duar, reçipetat i lëvizën duke nxjerrë zbuluar një moment gjoksin e saj.

Por këtë “incident”, aktorja e ka kaluar me humor duke shkaktuar të qeshura dhe tek banorët e tjerë.

“Një e njohura ime i dhimbte këtu (tregon zonën e apandesitit) dhe në fakt kishte pirë ujë me gaz dhe nuk e di se çfarë kishte bërë. Kur ka ikur në Poloni në aeroport, se të ishte këtu në Shqipëri ia kishin bërë sallat, ia kishin dhënë… (momenti kur i zbulohet gjoksi) Ia kishin dhënë apandesitin në dorë bashkë me c*cën” – tha Demiri. (Minuta 1:37)

Të tilla skena nuk janë për herë të parë në Big Brother Vip pasi një incident i tillë i ka ndodhur më parë me këngëtaren Semi Jaupaj të cilës i doli gjoksi teksa merrte rreze dielli në pishinë.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat