Fjolla Morina nxjerrë gjoksin jashtë në postimin e fundit

Bota e Yjeve

Fjolla Morina nxjerrë gjoksin jashtë në postimin e fundit

Më: 26 tetor 2021 Në ora: 17:12
Fjolla Morina

Fjolla Morina është rikthyer fuqishëm.

Këngëtarja e cila nuk ka shumë javë që është liruar nga paraburgimi, tanimë është kthyer fuqishëm në rrjetet sociale.

Ajo menjëherë i është rikthyer pozave për instagram, e madje edhe provokimeve.

Image

Në imazhet e fundit që postoi në profilin e saj zyrtar në instagram Fjolla si zakonisht mori vëmendje me paraqitjen e saj unike.

Ajo u shfaq veshur me sete elegante në të cilat nuk hezitoi të ekspozoi gjoksin gjigant.

Përndryshe, thuhet se Fjolla dhe Fisniku janë ndarë, ani pse ende nuk ka diçka të konfirmuar nga dyshja e shoubizit.

Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat