Rita Ora nuk i ikën trendit të TikTok-ut

Bota e Yjeve

Rita Ora nuk i ikën trendit të TikTok-ut

Nga: Bota sot Më: 26 tetor 2021 Në ora: 17:50
Rita Ora

Rita Ora ka ngritur temperaturat kur kopjoi trendin e njohur në TikTok të martën për të promovuar këngën e saj të re Poison.

Këngëtarja u shfaq në rrjetet sociale duke promovuar fotot para dhe pas, derisa këndonte këngën e saj më të fundit.

Këngëtarja e hiteve mahnitëse ka postuar një foto të saj të veshur me një jelek ngjyrë kafe dhe me një pelerinë me lule.

Flokët e saj i kishte mbuluar me kapëse./Bota sot

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat